Νέα

«ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑI ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ » ΔΗΜΟΥ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ ΟΛΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ

2014-04-29 14:37

                     3

ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ « ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑIΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ » ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

ΣΚΟΥΡΑΣ

ΜΑΤΘΑΙΟΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

ΚΑΤΣΑΡΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΕΡΑΦΕΙΜ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΥΦΑΝΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΣΚΟΥΡΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

ΚΑΤΣΑΒΡΙΑ

ΙΟΥΛΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

          

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΗΛΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

ΖΑΦΕΙΡΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

ΚΑΡΑΧΡΗΣΤΟΥ

ΗΛΙΤΣΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

ΚΑΤΣΙΦΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

ΚΡΗΤΙΚΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

ΝΤΑΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

ΛΑΜΠΡΟΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

ΤΑΡΓΑΖΙΚΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

ΦΑΣΙΑΝΗΣ

ΘΩΜΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

ΧΑΝΤΖΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

 

 

 

ΧΟΡΜΟΒΑ

 

 

 

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

 

 

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 

ΑΡΧΟΝΤΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 

ΖΟΥΓΑΝΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 

ΚΟΛΩΝΙΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 

ΜΠΑΛΤΣΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΔΥΣΣΕΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 

ΣΚΟΥΡΑ

ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 

ΣΤΕΦΑΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 

Τ ΣΑΜΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 

ΤΣΑΜΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 

ΤΣΙΜΠΑΝΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 

ΚΑΝΕΛΛΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 

ΧΑΛΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 

ΧΕΙΜΩΝΑ

ΙΟΥΛΙΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

ΚΟΝΤΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

ΖΩΒΟΪΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

ΣΒΕΝΤΖΟΥΡΗ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

ΣΚΑΡΓΙΩΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

ΤΟΥΡΛΑΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΗΛΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

ΚΟΥΤΣΟΥΛΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΝΤΟΛΕΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 

ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ- ΚΟΥΔΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

ΥΦΑΝΤΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΣΩΣΤΗ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

ΘΕΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓ. ΣΩΣΤΗ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΡΧΑΝΙΟΥ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

ΣΑΡΑΝΤΖΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΑΝΙΟΥ

 

ΤΣΕΚΟΥΡΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΑΝΙΟΥ

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΒΕΣΤΙΟΥ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΖΗΣΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΣΒΕΣΤΙΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΙΤΩΛΗΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

ΒΛΑΧΩΝΗΣ

ΗΛΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΙΤΩΛΗΣ

 

ΡΗΓΑΣ

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

ΣΕΡΑΦΕΙΜ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΙΤΩΛΗΣ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

ΤΣΙΚΡΙΠΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

ΤΣΑΜΗ

ΜΑΡΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΕΡΑΦΕΙΜ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΙΚΑΣΤΡΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΝΑΛΙΩΝ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

ΚΟΥΤΣΟΚΩΣΤΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΝΑΛΙΩΝ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΡΙΟΥ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

ΓΑΖΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΥΡΙΑΚΟΧΩΡΙΟΥ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

ΤΣΙΜΠΑΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΗΛΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΧΩΡΙΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΙΤΟΣΕΛΟΥ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

ΤΣΙΡΒΟΥΛΗ

ΜΕΡΟΠΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΙΤΟΣΕΛΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΗΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΗΣ

 

ΚΟΥΔΟΥΝΑ

ΜΑΡΙΑ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΗΣ

 

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΗΣ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΡΚΑΔΑΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

ΧΡΙΣΤΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΡΚΑΔΑΣ

 

 

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

ΝΑΟΥΜΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΣΠΥΡΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

 

ΝΤΙΚΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΕΡΑΦΕΙΜ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΙΤΣΙΩΤΩΝ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

ΚΑΨΙΩΤΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΙΤΣΙΩΤΩΝ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΟΥ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΤΕΛΕΑΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΤΕΛΕΑΣ

 

ΜΕΡΓΙΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΤΕΛΕΑΣ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΡΟΒΟΛΙΑΡΙΟΥ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

ΦΑΣΙΑΝΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΡΟΒΟΛΙΑΡΙΟΥ

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΣΟΥΚΑΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΣΟΥΚΑΣ

 

ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΣΟΥΚΑΣ

 

ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ-ΚΟΥΔΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΣΟΥΚΑΣ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

ΧΕΙΜΩΝΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ

 

 

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» ΘΥΜΙΟΣ ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ-ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

2014-04-29 11:27

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

 

Ο Συνδυασμός μας στα πλαίσια του πολιτικού πολιτισμού, που επιθυμεί να διεξαχθούν οι επερχόμενες αυτοδιοικητικές εκλογές, αν και είχε τη δυνατότητα να «κατεβάσει» πλήρη συνδυασμό στην ΤΚ Τσούκας, αποφάσισε να μην το κάνει ως κίνηση σεβασμού προς το πρόσωπο του Υποψηφίου Δημάρχου κ. Μ. Σκούρα πού γιά πρώτη φορά «κατέρχεται» στα αυτοδιοικητικά τού τόπου μας.

 

Θεωρούμε ότι ο «εκλογικός πυρετός» δεν θα πρέπει να επηρεάσει τις ανθρώπινες σχέσεις μέσα σε μια μικρή κοινωνία που είναι και  γενέτειρα του Υποψηφίου Δημάρχου.

 

Ευχόμαστε έναν τίμιο και δίκαιο αγώνα σε όλες τις παρατάξεις

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΟΥ ΘΥΜΙΟΥ ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ

2014-04-28 20:04

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

Παπαευθυμίου Ευθύμιος του Βλασίου

                                  Υποψήφιος Δήμαρχος

 

 Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Γεωργίου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΘΕΟΦΙΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

2

ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

3

ΠΑΠΑΗΡΑΚΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

4

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

5

ΤΣΙΡΩΝΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

6

ΤΣΟΥΤΣΙΚΑ

ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

7

ΤΣΩΝΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Μακρακώμης

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΖΗΣΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΖΗΣΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

2

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

3

ΚΟΚΚΑΛΙΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

4

ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

5

ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΘΩΜΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

6

ΛΥΤΟΣΕΛΙΤΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ)

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

7

ΜΠΟΥΛΙΑΝΙΤΗ

ΙΩΑΝΝΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

8

ΣΥΡΡΑΦΟΣ

ΞΕΝΟΦΩΝ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

9

ΤΣΑΝΤΟΣ

ΗΛΙΑΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

10

ΧΟΡΜΟΒΑ

ΑΘΗΝΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

11

MELINTE

CATALIN-CLAUDIU

GHEORGHE

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Σπερχειάδος

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΑΚΡΙΒΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

2

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

3

ΔΕΛΗΚΟΥΡΑ

ΧΑΡΟΥΛΑ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

4

ΚΑΝΕΛΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

5

ΚΑΤΣΙΚΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

6

ΚΥΡΙΑΖΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

7

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

8

ΚΥΡΙΤΣΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕΡΙΚΛΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

9

ΛΑΜΠΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

10

ΛΙΑΓΚΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

11

ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

12

ΜΕΡΡΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

13

ΜΠΑΛΑΦΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

14

ΜΠΕΚΤΑΣΙΑΔΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

15

ΜΠΗΤΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

16

ΜΠΟΤΣΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

17

ΜΠΟΥΡΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

18

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

19

ΦΑΡΡΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

20

STANEV

IVAN

STEFAN

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

 

 

 

                      Εκλογική Περιφέρεια Τυμφρηστού

 

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ

 

2

ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ

 

 

 

Δημοτική Κοινότητα Μακρακώμης

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΖΙΑΓΚΟΒΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΗΛΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

2

ΠΑΤΑΚΙΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

3

ΡΟΔΙΤΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

4

ΤΣΟΥΜΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

5

ΧΕΙΜΩΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

 

Δημοτική Κοινότητα Σπερχειάδος

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΒΑΘΕΙΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

2

ΛΙΑΚΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

3

ΜΑΝΙΤΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

4

ΝΤΖΟΡΤΖΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

5

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΓΑΘΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Αγίου Γεωργίου Φθιώτιδος

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΓΟΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

2

ΔΡΟΥΓΟΣ

ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

3

ΖΩΓΡΑΦΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

4

ΣΦΗΚΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Αγίου Σώστου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΣΩΣΤΟΥ

 

2

ΜΑΡΤΖΑΒΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΣΩΣΤΟΥ

 

3

ΤΣΟΥΜΑΚΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΣΩΣΤΟΥ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Ανατολής 

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ

 

2

ΚΟΡΟΜΠΥΛΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Αργυρίων

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΘΕΟΦΑΝΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΓΥΡΙΩΝ

 

2

ΓΚΟΥΖΑΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΓΥΡΙΩΝ

 

3

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΓΥΡΙΩΝ

 

4

ΦΕΚΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΓΥΡΙΩΝ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Αρχανίου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΚΑΠΟΛΑΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΑΝΙΟΥ

 

2

ΝΤΣΙΩΡΑ

ΑΓΑΠΗ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΑΝΙΟΥ

 

3

ΠΑΛΗΚΑΡΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΑΝΙΟΥ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Ασβεστίου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΣΒΕΣΤΙΟΥ

 

2

ΤΣΟΥΜΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΣΒΕΣΤΙΟΥ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Βίτολης

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΝΙΩΡΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΙΤΟΛΗΣ

 

2

ΣΤΕΦΑΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΙΤΟΛΗΣ

 


 

Τοπική Κοινότητα Γαρδικίου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΙΣΜΗΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ

 

2

ΓΚΕΚΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ

 

3

ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ

 

4

ΤΣΙΚΡΙΠΗΣ

ΣΕΡΑΦΕΙΜ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Γιαννιτσούς

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

 

 

2

ΤΡΙΓΓΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Γραμμένης

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ

 

2

ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ

ΒΑΪΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ

 

3

ΜΑΔΟΥΡΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ

 

4

ΣΥΡΡΑΦΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ

 

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Δικάστρου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΓΡΑΒΒΑΛΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΙΚΑΣΤΡΟΥ

 

2

ΡΗΓΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΙΚΑΣΤΡΟΥ

 

 

Τοπική Κοινότητα Καλλιθέας Σπερχειάδος

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΜΙΧΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

2

ΣΤΕΦΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

 

Τοπική Κοινότητα Καμπιών

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΓΩΝΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

2

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Καναλίων

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΝΑΛΙΩΝ

 

2

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΦΩΤΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΝΑΛΙΩΝ

 

3

ΣΙΟΛΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΝΑΛΙΩΝ

 

4

ΣΤΡΙΦΤΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΝΑΛΙΩΝ

 

 

Τοπική Κοινότητα Καστρίου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ

 

2

ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ

 

3

ΡΟΥΣΚΑ

ΕΛΕΝΗ

ΗΛΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ

 

4

ΤΡΙΓΚΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Κλωνίου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΛΩΝΙΟΥ

 

2

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΛΩΝΙΟΥ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Κολοκυθιάς

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΙΑΣ

 

2

ΤΖΙΒΕΛΕΚΑΣ

ΗΛΙΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΙΑΣ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Κυριακοχωρίου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΤΣΙΑΜΠΟΥΛΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΧΩΡΙΟΥ

 

2

ΨΥΧΟΓΥΙΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΧΩΡΙΟΥ

 

 

Τοπική Κοινότητα Λευκάδος

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΑΓΓΕΛΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΕΥΚΑΔΟΣ

 

2

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΕΥΚΑΔΟΣ

 

3

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΕΥΚΑΔΟΣ

 

4

ΣΠΑΝΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΕΥΚΑΔΟΣ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Λιτοσέλου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΥΘΥΜΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΙΤΟΣΕΛΟΥ

 

2

ΣΥΛΕΟΥΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΙΤΟΣΕΛΟΥ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Μάκρης

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΗΣ

 

2

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΗΣ

 

3

ΜΑΚΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΗΣ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Μαρμάρων

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΓΟΥΒΑΛΑΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ

 

2

ΚΟΥΡΕΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ

 

 

Τοπική Κοινότητα Μαυρίλου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΚΙΟΥΣΗΣ

ΗΛΙΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΥΡΙΛΟΥ

 

2

ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΥΡΙΛΟΥ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Μεγάλης Κάψης

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΜΠΑΝΤΖΗ

ΣΟΦΙΑ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΚΑΨΗΣ

 

2

ΤΣΙΡΩΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΕΡΑΦΕΙΜ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΚΑΨΗΣ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Μερκάδας

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΡΚΑΔΑΣ

 

2

ΑΛΕΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΡΚΑΔΑΣ

 

3

ΓΙΑΝΝΟΥΣΙΑ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΡΚΑΔΑΣ

 

4

ΔΕΛΕΝΙΚΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΡΚΑΔΑΣ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Μεσαίας Κάψης

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΣΑΙΑΣ ΚΑΨΗΣ

 

2

ΠΑΠΑΗΡΑΚΛΗ

ΛΕΜΟΝΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΣΑΙΑΣ ΚΑΨΗΣ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Μεσοποταμιάς

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΚΑΨΑΔΑΜΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

 

2

ΚΟΥΤΜΑΝΗ

ΑΘΗΝΑ

ΦΩΤΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

 

3

ΝΤΑΜΑΡΕΛΟΥ

ΒΙΚΤΩΡΙΑ

ΦΩΤΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

 

4

ΤΕΡΛΙΑΜΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Νεοχωρίου Τυμφρηστού

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

 

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Νικολιτσίου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΛΟΥΚΑ

ΕΥΣΤΑΘΙΑ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΙΚΟΛΙΤΣΙΟΥ

 

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Παλαιάς Γιαννιτσούς

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

 

2

ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

 

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Παλαιοβράχας

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ - ΚΑΣΤΑΝΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΒΡΑΧΑΣ

 

2

ΚΟΛΟΒΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΒΡΑΧΑΣ

 

3

ΞΥΝΟΓΑΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΗΛΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΒΡΑΧΑΣ

 

4

ΞΥΝΟΓΑΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΒΡΑΧΑΣ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Παλαιοκάστρου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΒΑΡΛΑΜΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

 

2

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

 

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Παλαιοχωρίου Τυμφρηστού

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΘΕΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ

 

2

ΜΠΟΥΡΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ

 

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Παππά

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΚΑΚΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΠΠΑ

 

2

ΜΕΛΙΣΣΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΠΠΑ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Περιβλέπτου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΤΟΥ

 

2

ΣΑΛΤΗ

ΑΓΟΡΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΤΟΥ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Περιβολίου Φθιώτιδος

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΚΑΡΑΝΤΖΟΥΝΗ

ΙΩΑΝΝΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Πιτσίου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΚΟΡΑΚΑΣ

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΙΤΣΙΟΥ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Πιτσιωτών

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΝΙΩΡΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΙΤΣΙΩΤΩΝ

 

2

ΤΣΙΓΚΡΙΣΤΑΡΗ

ΙΟΥΛΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΙΤΣΙΩΤΩΝ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Πλατάνου

 

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗ

ΑΝΘΟΥΛΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ

 

2

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΧΡΟΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Πλατυστόμου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΟΥ

 

2

ΤΣΙΑΦΟΥΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΟΥ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Πουγκακίων

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΛΙΑΠΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΝ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Πτελέας

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΚΛΕΤΣΑΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΤΕΛΕΑΣ

 

2

ΣΤΕΦΑΝΗΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΤΕΛΕΑΣ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Ροβολιαρίου

 

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΜΠΟΥΚΑ

ΙΩΑΝΝΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΡΟΒΟΛΙΑΡΙΟΥ

 

2

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΡΟΒΟΛΙΑΡΙΟΥ

 

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Τριλόφου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

 

2

ΤΥΡΑΪΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Τσούκκας

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

 

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΣΟΥΚΚΑΣ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Τυμφρηστού

 

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΒΟΚΑ

ΜΑΡΙΑΝΘΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ

 

2

ΣΟΥΦΛΕΡΟΥ - ΚΩΣΤΟΡΡΙΖΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ

 

3

ΥΦΑΝΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Φτέρης

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΤΕΡΗΣ

 

2

ΚΑΤΣΙΚΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΤΕΡΗΣ

 

3

ΚΕΣΤΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΤΕΡΗΣ

 

4

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΤΕΡΗΣ

 

 

«ΝΕΑ ΣΕΛΙΔΑ» ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΟΥ ΝΙΚΟΥ ΤΖΙΒΕΛΕΚΑ

2014-04-28 14:28

"ΝΕΑ ΣΕΛΙΔΑ" Δήμος Μακρακώμης

Τζιβελέκας Νικόλαος του Αθανασίου  (Υποψήφιος Δήμαρχος)

 

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Γεωργίου

1

Γκίκας Θωμάς του Γεωργίου

Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίου Γεωργίου

 

2

Γόνης Γεώργιος του Λάμπρου

Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίου Γεωργίου

 

3

Κότσαλος Κωνσταντίνος του Θωμά

Υποψήφιος δημοτικός

σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίου Γεωργίου

 

4

Οίκοτα Κωνσταντία του Γεωργίου

Υποψήφια δημοτική

σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίου Γεωργίου

 

5

Τζώρτσου Μαρία του Γεωργίου

Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίου Γεωργίου

 

6

Τσιούνης Ηρακλής του Γεωργίου

Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Αγίου Γεωργίου

 

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Μακρακώμης

1

Γιαβρή Γιάννα του Γεωργίου

Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μακρακώμης

 

2

Κοντογεώργος Παναγιώτης του Βασιλείου

Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μακρακώμης

 

3

Μαργαρίτης Ηλίας του Αθανασίου

Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μακρακώμης

 

4

Μπήτος Ηλίας του Νικολάου

Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μακρακώμης

 

5

Μπογιαντζής Ιωάννης του Μιλτιάδη

Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μακρακώμης

 

6

Ντούζγος Ιωάννης του Γεωργίου

Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μακρακώμης

 

7

Παπαντώνης Σταύρος του Γεωργίου

Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μακρακώμης

 

8

Ρίζος Γεώργιος του Ιωάννη

Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μακρακώμης

 

9

Σκαρλάτου – Κατσαούνη Ελένη του Κωνσταντίνου

Υποψήφιος δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μακρακώμης

 

10

Τσόκανος Κωνσταντίνος του Δημητρίου

Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Μακρακώμης

 

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Σπερχειάδος

 

1

Αντωνίου Βασίλειος του Ευθυμίου

Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σπερχειάδος

 

2

Γιαβρή – Παρασκευϊώτη Ελένη του Δημητρίου

Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σπερχειάδος

 

3

Δροσίνη Μαρία του Βάιου

Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σπερχειάδος

 

4

Θέος Δημήτριος του Ιωάννη

Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σπερχειάδος

 

5

Καραγεώργος Ιωάννης του Νικολάου

Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σπερχειάδος

 

6

Καρπούζη – Πολυμέρου Ειρήνη (Ρένα) του Γεωργίου

Υποψήφια δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σπερχειάδος

 

7

Κομπούρης Θεόδωρος (Μπαλόπουλος) του Ευαγγέλου

Υποψήφιος δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σπερχειάδος

 

8

Κοντοδήμου Αγγελική (Αγγέλα) του Ευθυμίου

Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σπερχειάδος

 

9

Κυρίτσης Γεώργιος (Πλόουμαν) του Θεοφάνη

Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σπερχειάδος

 

10

Λιάκος Γεώργιος του Ευαγγέλου

Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σπερχειάδος

 

11

Μάνθος Ιωάννης του Χαραλάμπους

Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σπερχειάδος

 

12

Μαργαρίτης Παναγιώτης του Ιωάννη

Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σπερχειάδος

 

13

Μίχου Μαρία του Κωνσταντίνου

Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σπερχειάδος

 

14

Μπούρας Κωνσταντίνος του Χρήστου

Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σπερχειάδος

 

15

Ξενοκώστα-Σπανού Γεωργία του Σωκράτη

Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σπερχειάδος

 

16

Ξέρρας Χρήστος (Σαλάκο)  του Κωνσταντίνου

Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σπερχειάδος

 

17

Παπακωνσταντίνου Κωνσταντίνος του Νικολάου

Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σπερχειάδος

 

18

Παπασάρας Ανδρέας του Παναγιώτη

Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σπερχειάδος

 

19

Παρλαβάντζας Κωνσταντίνος του Γρηγορίου

Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σπερχειάδος

 

20

Ρόγκα Χρυσάνθη του Δημητρίου

Υποψήφια δημοτική σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σπερχειάδος

 

21

Τσακιστός Κωνσταντίνος του Δημητρίου

Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σπερχειάδος

 

22

Τσιούμας Νικόλαος του Ιωάννη

Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σπερχειάδος

 

23

Χαντζής Γεώργιος του Ευθυμίου

Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Σπερχειάδος

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Τυμφρηστού

1

Παπαρούπας Δημήτριος του Παντελή

Υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος εκλογικής περιφέρειας Τυμφρηστού

 

 

Δημοτική Κοινότητα Μακρακώμης

 

1

Αγγελακόπουλος Παναγιώτης του Δημητρίου

Υποψήφιος σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Μακρακώμης

 

2

Αποστόλου Ιωάννης του Χρήστου

Υποψήφιος σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Μακρακώμης

 

3

Κυρίτσης Γεώργιος του Κωνσταντίνου

Υποψήφιος σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Μακρακώμης

 

4

Παραπέρα Ιουλία του Γεωργίου

Υποψήφια σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Μακρακώμης

 

 

 

 

 

 

Δημοτική Κοινότητα Σπερχειάδος

1

Βλάχου Βασιλική του Τριαντάφυλλου

Υποψήφια σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Σπερχειάδος

 

2

Διαμαντόπουλος Κωνσταντίνος του Διαμαντή

Υποψήφιος σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Σπερχειάδος

 

3

Κούκος Νικόλαος του Χρόνη

Υποψήφιος σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Σπερχειάδος

 

4

Λάγιου Βασιλική του Γρηγορίου

Υποψήφια σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Σπερχειάδος

 

5

Σοφιανός Βλάσιος του Δημητρίου

Υποψήφιος σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Σπερχειάδος

 

6

Χαντζής Γεώργιος του Μιχαήλ

Υποψήφιος σύμβουλος Δημοτικής Κοινότητας Σπερχειάδος

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Αγίου Γεωργίου

 

1

Θεοδοσόπουλος Γεώργιος του Κωνσταντίνου

Υποψήφιος σύμβουλος   Τοπικής Κοινότητας

Αγίου Γεωργίου

 

2

Καλύβας Λάμπρος του Λουκά

Υποψήφιος σύμβουλος   Τοπικής Κοινότητας

Αγίου Γεωργίου

 

3

 

Κοτσιάλου Στυλιανή του Χρήστου

Υποψήφια σύμβουλος   Τοπικής Κοινότητας

Αγίου Γεωργίου

 

4

Μητσάκης Κωνσταντίνος του Δημητρίου

Υποψήφιος σύμβουλος   Τοπικής Κοινότητας

Αγίου Γεωργίου

 

 


Τοπική κοινότητα Αγίου Σώστη

1

Καρπούζης Βασίλειος του Ηλία

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Αγίου Σώστη

 

 

2

Καρπούζης Ιωάννης του Δημητρίου

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Αγίου Σώστη

 

 

3

Κίσσας Νικόλαος του Ιωάννη

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Αγίου Σώστη

 

 

4

Τσέτσου Χρυσάνθη του Γεωργίου

Υποψήφια σύμβουλος

Τοπικής Κοινότητας

Αγίου Σώστη

 

 

 

 

                               Τοπική Κοινότητα Ανατολής

1 Τσιουγκράνας Αθανάσιος του Κωνσταντίνου Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας
Ανατολής

 

   

Τοπική Κοινότητα Αργυρίων

 

1

Μπαλτογιάννη Σωτηρία του Ηλία

Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Αργυρίων

 

2

Μπήτου Επιστήμη του Γεωργίου

Υποψήφια σύμβουλος

Τοπικής Κοινότητας Αργυρίων

 

3

Σταυρόπουλος Ηλίας του Γεωργίου

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Αργυρίων

 

4

Τσαπούρας Ευθύμιος του Γρηγορίου

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Αργυρίων

 

 

Τοπική Κοινότητα Αρχανίου

 

1

Μπομπότας Νικόλαος του Γεωργίου

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Αρχανίου

 

2

Ντουράκης Δημήτριος του Παναγιώτη

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Αρχανίου

 

3

Σκαρλάτου Ευαγγελία του Παναγιώτη

Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Αρχανίου

 

4

Υφαντής Κωνσταντίνος του Δημητρίου

Υποψήφιος σύμβουλος

Τοπικής Κοινότητας Αρχανίου

 

 

Τοπική Κοινότητα Ασβέστη

 

1

 

Υποψήφιος εκπρόσωπος

Τοπικής Κοινότητας Ασβέστη 

 

 

Τοπική Κοινότητα Βίτωλης

 

1

Καλλιώρας Θεόδωρος του Γεωργίου

Υποψήφιος εκπρόσωπος

Τοπικής Κοινότητας Βίτωλης 

 

2

Στεφανή Μαρία του Βασιλείου

Υποψήφια εκπρόσωπος

Τοπικής Κοινότητας Βίτωλης 

 

 

                     Τοπική Κοινότητα Γαρδικίου

 

1

Μάνθου Παναγιώτα (Αλεξανδρή) του Αποστόλου

Υποψήφια σύμβουλος

Τοπικής Κοινότητας Γαρδικίου

 

2

Ραχούτης Κωνσταντίνος του Γεωργίου

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Γαρδικίου

 

3

 

Φλέγγας Γεώργιος του Αποστόλου

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Γαρδικίου

 

 

                    Τοπική Κοινότητα Γιαννιτσούς

 

1

Βλάχος Σεραφείμ του Χρήστου

Υποψήφιος σύμβουλος

Τοπικής Κοινότητας Γιαννιτσούς

 

2

Λιτοσελίτης Δημήτριος του Γεωργίου

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Γιαννιτσούς

 

3

Ντούζγου Ευαγγελία του Γεωργίου

Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Γιαννιτσούς

 

4

Τσατσάνης Χρήστος του Γρηγορίου

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Γιαννιτσούς

 

 

Τοπική Κοινότητα Γραμμένης

 

1

Κοντογεώργος Παναγιώτης του Ευαγγέλου

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Γραμμένης

 

2

Νερολή Ασπασία – Θεοφανώ

Υποψήφια σύμβουλος

Τοπικής Κοινότητας Γραμμένης

 

3

Ντούμας Γεώργιος του Κωνσταντίνου

Υποψήφιος σύμβουλος

Τοπικής Κοινότητας Γραμμένης

 

4

Παπαποστόλου Στυλιανός του Ευαγγέλου

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Γραμμένης

 

 

Τοπική Κοινότητα Δικάστρου

 

1

Τζώρτζος Χρήστος του Σπυρίδων

Υποψήφιος εκπρόσωπος

Τοπικής Κοινότητας Δικάστρου 

 

 

Τοπική Κοινότητα Καλλιθέας

 

1

Καραπιπέρης Γεώργιος του Κωνσταντίνου

Υποψήφιος  εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Καλλιθέας

 

2

Λάγιος Ηλίας του Ιωάννη

Υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Καλλιθέας

 

 

Τοπική Κοινότητα Καμπιών

 

1

Παπακωνσταντίνου Κωνσταντίνος του Δημητρίου

Υποψήφιος εκπρόσωπος

Τοπικής Κοινότητας Καμπιών

 

 

Τοπική Κοινότητα Καναλίων

 

1

Γκόγκο Ρετζίνα του Γκόγκο

Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Καναλίων

 

2

Δερνίκας Θωμάς του Γεωργίου

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Καναλίων

 

3

Δερνίκας Κωνσταντίνος του Αθανασίου

Υποψήφιος σύμβουλος

Τοπικής Κοινότητας Καναλίων

 

4

Σίψα Βασιλική του Ιωάννη

Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Καναλίων

 

 

Τοπική Κοινότητα Καστρίου

 

1

Αθανασόπουλος Γεώργιος του Ευαγγέλου

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Καστρίου

 

2

Παππάς Δημήτριος του Γεωργίου

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Καστρίου

 

3

Σαρίδη Αναστασία του Εμμανουήλ

Υποψήφια σύμβουλος

Τοπικής Κοινότητας Καστρίου

 

4

Τζινάβας Γεώργιος του Γρηγορίου

 

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Καστρίου

 

 

Τοπική Κοινότητα Κλωνίου

 

1

Μπακασούλας Ιωάννης του Γεωργίου

Υποψήφιος εκπρόσωπος  

Τοπικής Κοινότητας Κλωνίου

 

2

Μπενίσης Γεώργιος του Βασιλείου

Υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Κλωνίου

 

 

Τοπική Κοινότητα Κολοκυθιάς

 

1

Κωστάκης Ιωάννης του Δημητρίου

Υποψήφιος εκπρόσωπος  

Τοπικής Κοινότητας Κολοκυθιάς

 

2

Μπουγάς Φώτιος του Γεωργίου

Υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Κολοκυθιάς

 

 

Τοπική Κοινότητα Κυριακοχωρίου

 

1

Καραγκούνης Γεώργιος του Αθανασίου

Υποψήφιος εκπρόσωπος  

Τοπικής Κοινότητας Κυριακοχωρίου

 

2

Χονδρογιάννης Γεώργιος του Κωνσταντίνου

Υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Κυριακοχωρίου

 

 

Τοπική Κοινότητα Λευκάδος

 

1

Κουτσούκη Ηλιάννα του Κωνσταντίνου

Υποψήφια σύμβουλος

Τοπικής Κοινότητας Λευκάδος

 

2

Μαυρίκος Νικόλαος του Βασιλείου

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Λευκάδος

 

3

Παπαδήμας Νικόλαος του Κωνσταντίνου

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Λευκάδος

 

4

Παφίλης Ευάγγελος του Νικολάου

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Λευκάδος

 

 

Τοπική Κοινότητα Λιτόσελου

 

1

 

Υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Λιτόσελου

 

 

Τοπική Κοινότητα Μάκρης

 

1

Αντωνόπουλος Μάριος του Κωνσταντίνου

Υποψήφιος σύμβουλος

Τοπικής Κοινότητας Μάκρης

 

2

Καλαντζή Αθηνά του Βασιλείου

Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Μάκρης

 

3

Κυριαζής Σωτήριος του Ζήση

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Μάκρης

 

4

Τουρλάκης Παναγιώτης του Κωνσταντίνου

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Μάκρης

 

 

Τοπική Κοινότητα Μαρμάρων

 

1

Γεράνης Ταξιάρχης του Βασιλείου

Υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Μαρμάρων

 

2

Ζιάκας Θεόδωρος του Ιωάννη

Υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Μαρμάρων

 

 

Τοπική Κοινότητα Μαυρίλου

 

1

Σιούλας Πέτρος του Νικολάου

Υποψήφιος εκπρόσωπος

Τοπικής Κοινότητας Μαυρίλου

 

2

Σκιαδόπουλος Αθανάσιος του Αλεξάνδρου

Υποψήφιος εκπρόσωπος

Τοπικής Κοινότητας Μαυρίλου

 

 

Τοπική Κοινότητα Μεγάλης Κάψης

 

1

Προβόπουλος Δημήτριος του Κωνσταντίνου

Υποψήφιος εκπρόσωπος

Τοπικής Κοινότητας

Μεγάλης Κάψης

 

2

Σαρόγλου Νικόλαος του Πέτρου

Υποψήφιος εκπρόσωπος

Τοπικής Κοινότητας

Μεγάλης Κάψης

 

 

Τοπική Κοινότητα Μερκάδας

 

1

Αλεξίου Δημήτριος του Πέτρου

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Μερκάδας

 

2

Γιαννουσιάς Παναγιώτης του Ιωάννη

Υποψήφιος σύμβουλος

Τοπικής Κοινότητας Μερκάδας

 

3

Κλειτσάκης Βασίλειος του Αλεξάνδρου

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Μερκάδας

 

4

Παπανικολάου Ειρήνη του Ευθυμίου

Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Μερκάδας

 

 

Τοπική Κοινότητα Μεσαίας Κάψης

 

1

Μπέτσιου Παρασκευή του Ιωάννη

Υποψήφια εκπρόσωπος

Τοπικής Κοινότητας

Μεσαίας Κάψης

 

2

Πανέτσος Γεώργιος του Κωνσταντίνου

Υποψήφιος εκπρόσωπος

Τοπικής Κοινότητας

Μεσαίας Κάψης

 

 

Τοπική Κοινότητα Μεσοποταμίας

 

1

Βλάχος Χρήστος του Αποστόλου

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Μεσοποταμίας

 

2

Ιωάννου Ηλίας του Σπυρίδωνος

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Μεσοποταμίας

 

3

Κατσιγιάννη Άννα του Κωνσταντίνου

Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Μεσοποταμίας

 

4

Καψαδάμης Ηλίας του Οδυσσεύς

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Μεσοποταμίας

 

 

Τοπική Κοινότητα Νεοχωρίου

 

1

Κατσακιώρης Αθανάσιος του Δημητρίου

Υποψήφιος εκπρόσωπος

Τοπικής Κοινότητας Νεοχωρίου

 

2

Κολοβός Θεοφάνης του Δημητρίου

Υποψήφιος εκπρόσωπος

Τοπικής Κοινότητας Νεοχωρίου

 

 

Τοπική Κοινότητα Νικολιτσίου

 

1

Ζήσιμος Ιωάννης του Γεωργίου

Υποψήφιος εκπρόσωπος 

Τοπικής Κοινότητας Νικολιτσίου

 

 

Τοπική Κοινότητα Παλαιάς Γιαννιτσούς

 

1

Λιάτσος Γεώργιος του Γρηγορίου

Υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Παλαιάς Γιαννιτσούς

 

2

Τσιάκας Γεώργιος του Νικολάου

Υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Παλαιάς Γιαννιτσούς

 

 

Τοπική Κοινότητα Παλαιοβράχας

 

1

Καστάνη Βασιλική του Δημητρίου

Υποψήφια σύμβουλος

Τοπικής Κοινότητας

Παλαιοβράχας

 

2

Κραββαρίτης Βασίλειος του Κωνσταντίνου

Υποψήφιος σύμβουλος

Τοπικής Κοινότητας

Παλαιοβράχας

 

3

Τάγια Καλλιόπη του Νικολάου

Υποψήφια σύμβουλος

Τοπικής Κοινότητας

Παλαιοβράχας

 

 

Τοπική Κοινότητα Παλαιοκάστρου

 

1

 

Υποψήφιος εκπρόσωπος 

Τοπικής Κοινότητας Παλαιοκάστρου

 

 

Τοπική Κοινότητα Παλαιοχωρίου Τυμφρηστού

 

1

Παπαγιάννη Κωνσταντία του Παναγιώτη

Υποψήφια εκπρόσωπος 

Τοπικής Κοινότητας Παλαιοχωρίου Τυμφρηστού

 

2

Παπαγιάννης Δημήτριος του Βασιλείου

Υποψήφιος εκπρόσωπος

Τοπικής Κοινότητας Παλαιοχωρίου Τυμφρηστού

 

 

Τοπική Κοινότητα Πάπας

 

1

Μελισσάς Ηλίας του Γεωργίου

Υποψήφιος εκπρόσωπος  

Τοπικής Κοινότητας Πάπας

 

2

Ρίζος Αθανάσιος του Ηλία

Υποψήφιος εκπρόσωπος  

Τοπικής Κοινότητας Πάπας

 

 

Τοπική Κοινότητα Περίβλεπτου

 

1

 

Υποψήφιος εκπρόσωπος  

Τοπικής Κοινότητας Περίβλεπτου

 

 

Τοπική Κοινότητα Περιβολίου

 

1

Τζώρτζου Γρηγορία του Σπυρίδων

Υποψήφια εκπρόσωπος  

Τοπικής Κοινότητας Περιβολίου

 

 

Τοπική Κοινότητα Πιτσίου

 

1

Αντωνίου Δήμητρα του Ιωάννη

Υποψήφια εκπρόσωπος 

Τοπικής Κοινότητας Πιτσίου

 

2

Μπούρας Κωνσταντίνος του Δημητρίου

Υποψήφιος εκπρόσωπος

Τοπικής Κοινότητας Πιτσίου

 

 

Τοπική Κοινότητα Πιτσιωτάς

 

1

Νιώρας Σεραφείμ του Ταξιάρχη

Υποψήφιος εκπρόσωπος

Τοπικής Κοινότητας Πιτσιωτάς

 

2

Τεμπλαλέξης Κωνσταντίνος του Ευθυμίου

Υποψήφιος εκπρόσωπος 

Τοπικής Κοινότητας Πιτσιωτάς

 

 

Τοπική Κοινότητα Πλατάνου

 

1

 

Υποψήφια εκπρόσωπος  

Τοπικής Κοινότητας  Πλατάνου

 

 

Τοπική Κοινότητα Πλατυστόμου

 

1

Κουτσολέλος Ευάγγελος του Χρήστου

Υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Πλατυστόμου

 

2

Μπογιαντζής Γεώργιος του Δημητρίου

Υποψήφιος εκπρόσωπος  

Τοπικής Κοινότητας Πλατυστόμου

 

 

Τοπική Κοινότητα Πουγκακίων

 

1

Κουτσιούκης Δημήτριος του Κωνσταντίνου

Υποψήφιος εκπρόσωπος 

Τοπικής Κοινότητας Πουγκακίων

 

2

Χριστόπουλος Δημήτριος του Γεωργίου

Υποψήφιος εκπρόσωπος 

Τοπικής Κοινότητας Πουγκακίων

 

 

Τοπική Κοινότητα Πτελέας

 

1

Πλιάκος Ιωάννης του Γεωργίου

Υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας Πτελέας

 

2

Ράπτης Νικόλαος του Δημητρίου

Υποψήφιος εκπρόσωπος  

Τοπικής Κοινότητας Πτελέας

 

 

Τοπική Κοινότητα Ροβολιαρίου

 

1

Ζιαγγουβάς Γεώργιος του Παναγιώτη

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Ροβολιαρίου

 

2

Παπακώστας Γεώργιος του Δημητρίου

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Ροβολιαρίου

 

3

Σκαμάγκη Ελένη του Εμμανουήλ

Υποψήφια σύμβουλος

Τοπικής Κοινότητας Ροβολιαρίου

 

 

Τοπική Κοινότητα Τριλόφου

 

1

Κεχρινιώτης Ευάγγελος του Δημητρίου

Υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τριλόφου

 

2

Τζαβίδας Αθανάσιος του Κωνσταντίνου

Υποψήφιος εκπρόσωπος Τοπικής Κοινότητας

Τριλόφου

 

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Τσούκας

 

1

Παγγός Βάιος του Βασιλείου

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Τσούκας

 

 

Τοπική Κοινότητα Τυμφρηστού

 

1

Ευαγγελίου Ναούμ του Ευαγγέλου

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Τυμφρηστού

 

2

Κωστορρίζος Αντώνιος του Δημητρίου

Υποψήφιος σύμβουλος

Τοπικής Κοινότητας Τυμφρηστού

 

3

Λιασκώνη Βιργινία του Βασιλείου

Υποψήφια σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας Τυμφρηστού

 

 

Τοπική Κοινότητα Φτέρης 

 

1

Κακατές Ηλίας του Βασιλείου

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Φτέρης

 

2

Καργιώτης Ιωάννης του Βασιλείου

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Φτέρης

 

3

Κυρίτσης Ιωάννης του Γεωργίου

Υποψήφιος σύμβουλος Τοπικής Κοινότητας

Φτέρης

 

4

Κύρκου Αρετή του Κωνσταντίνου

Υποψήφια σύμβουλος

Τοπικής Κοινότητας

Φτέρης

 

 

 

 

«ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΕΡΕΑ» Το ψηφοδέλτιο του Θανάση Γιαννόπουλου

2014-04-28 12:11

        2«ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΣΤΕΡΕΑ».
Η ανακοίνωση της συγκρότησης του συνδυασμού και για τις υπόλοιπες περιφερειακές ενότητες σήμερα ήταν επιλογή μας. Με την επιλογή μας αυτή περιορίσαμε τις αφόρητες πιέσεις που άσκησαν πρόσωπα αλλά και εκπρόσωποι φορέων και θεσμών σε φίλους μας υποψηφίους.

Από το Γραφείο Τύπου
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΥ ΒΑΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑ
ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑ
ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑ
ΓΙΩΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑ
ΔΑΝΙΑ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑ
ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑ
ΛΙΑΠΗ-ΔΑΒΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑ
ΝΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑ
ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ – ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑ
ΠΑΝΑΓΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑ
ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑ
ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΥ-ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑ
ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑ
ΤΖΕΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑ
ΤΖΟΒΑΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑ
ΤΟΥΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑ
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ (ΜΑΝΙΑ) ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΥΒΟΙΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑ
ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΥΒΟΙΑ
ΓΕΡΑΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑ
ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑ
ΓΚΕΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΒΟΙΑ
ΓΟΥΡΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑ
ΓΟΥΡΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΒΟΙΑ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΒΟΙΑ
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΝΤΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΒΟΙΑ
ΖΩΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΕΥΒΟΙΑ
ΘΩΜΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΒΟΙΑ
ΚΑΛΦΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ(ΛΑΚΗ) ΕΥΒΟΙΑ
ΚΟΡΟΖΗ ΚΑΡΑΤΖΑ ΑΡΓΥΡΩ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΒΟΙΑ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑ
ΛΙΩΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΥΒΟΙΑ
ΜΑΓΕΙΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑ
ΜΑΓΝΗΣΑΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΒΟΙΑ
ΜΑΡΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑ
ΜΠΑΪΜΠΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑ
ΜΠΟΥΡΙΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΒΟΙΑ
ΝΟΥΣΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΒΟΙΑ
ΝΤΟΥΦΑ ΕΥΘΥΜΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΒΟΙΑ
ΠΑΠΑΔΙΟΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΒΟΙΑ
ΡΟΥΘΓΟΥΕΛ ΑΝΤΙΓΟΝΗ (ΝΑΝΤΙΑ) ΤΟΜΑΣ ΕΥΒΟΙΑ
ΣΟΥΓΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑ
ΤΑΡΖΑΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΥΒΟΙΑ
ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΒΟΙΑ
ΧΡΟΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΒΟΙΑ
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΜΑΡΙΑ ΓΑΛΑΝΟΥ
ΖΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ
ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΥ ΑΝΝΑ ΗΛΙΑΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ
ΜΑΡΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ
ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ
ΤΣΙΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑ
 
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ
ΑΛΑΦΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
ΔΡΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
ΖΑΜΠΕΘΑΝΗΣ ΒΑΪΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
ΚΑΪΑΦΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
ΚΑΣΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
ΚΑΤΣΙΚΟΝΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
ΛΑΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
ΛΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
ΠΕΡΛΕΠΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
ΣΟΡΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
ΣΤΑΜΕΛΟΥ -ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΟΥΛΗ) ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
ΤΣΑΠΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ(ΕΛΣΑ) ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
ΤΣΙΓΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΙΖΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
ΤΣΩΝΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
ΧΟΡΜΟΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ (ΝΤΙΝΑ) ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ΦΩΚΙΔΑΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΑΝΤΙΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΡΧΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΑΝΤΖΑΡΑ-ΚΟΠΑΝΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΚΙΔΑ
ΔΡΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΩΚΙΔΑ
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΚΙΔΑ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΩΚΙΔΑ
ΠΛΟΥΜΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΩΚΙΔΑ
ΣΧΙΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΦΩΚΙΔΑ

Το νέο Λογότυπο του Συνδυασμού «Ανεξάρτητη Δημιουργική Συνεργασία» και οι κρυμμένοι Συμβολισμοί.

2014-04-27 00:47

Η παλιά γέφυρα του Σπερχειού.
Θεμελιώθηκε το 1932 και αποπερατώθηκε το 1936. Έπαθε μεγάλες ζημιές το Γενάρη του 1997. Γκρεμίστηκε και στη θέση της κατασκευάστηκε καινούρια.

Όλα τα χρόνια λετουργίας της αποτέλεσε το πέρασμα που ένωσε τις μεγαλύτερες σημερινές ΔΕ του Δήμου μας, Μακρακώμης και Σπερχειάδας.

Από πάνω της περάσανε ιστορικές μορφές του Β’ Παγκοσμίου Πολέμου, της Εθνικής Αντίστασης, της μεταπολίτευσης, μέχρι που η φύση αποφάσισε να εξαλείψει ό,τι ο άνθρωπος δημιούργησε.

Σε ανάμνηση αυτού του σημαντικού μνημείου ενότητας ο Συνδυασμός «Ανεξάρτητη Δημιουργική Συνεργασία» του Θύμιου Παπαευθυμίου ομόφωνα αποφάσισε να την υιοθετήσει ως λογότυπο.

Η πολυχρωμία αντιπροσωπεύει την πολυσυλλεκτικότητα και την ανεξαρτησία του Συνδυασμού από κομματικές αποχρώσεις.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΤΟΥ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΥ "ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ" ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ ΓΙΑ ΤΑ ΤΕΛΗ ΣΥΝΔΕΣΗΣ ΣΤΟ ΔΙΚΤΥΟ ΑΠΟΧΕΤΕΥΣΗΣ

2014-04-26 21:23

                                                         

                                                 ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ   

Επειδή η παραπληροφόρηση πλέον έχει λάβει δυσθεώρητες διαστάσεις, και με την σφραγίδα πλέον  του αρχηγού της μείζονος αντιπολίτευσης κ. Τζιβελέκα,

Οφείλουμε να γνωρίσουμε στους δημότες μας, αναφορικά με τα τέλη αποχέτευσης ,τα ακόλουθα:

 Τέλη σύνδεσης:  έχουμε δύο κατηγορίες κατοικιών.

Α.  Τις συνδεδεμένες και λειτουργούσες συνδέσεις από παλιά που βρίσκονται στις ΔΚ Μακρακώμης, Πλατύστομου και Αγίου Γεωργίου που έχουν ήδη πληρώσει τα τέλη και δεν πληρώνουν.

Β. Τις νέες συνδέσεις που υπάρχουν στη ΔΚ Σπερχειάδας και κάποιες στην ΔΚ Μακρακώμης και δεν έχουν πληρωθεί ποτέ τέλη σύνδεσης.

Οι δεύτεροι πληρώνουν το τέλος σύνδεσης, 3 ευρώ ανά τετραγωνικό μέτρο κατοικίας, εφάπαξ.

Τα έργα αποχέτευσης έχουν δημοπρατηθεί μέχρι και του σημείου σύνδεσης των κατοικιών. Για το λόγο αυτό, όπως φαίνεται και στην αίτηση σύνδεσης δεν υπάρχει καμία χρέωση αναφερόμενη ως «δαπάνη σύνδεσης» για κατοικίες που απέχουν μέχρι 4μέτρα από τον αγωγό.

Τα τέλη σύνδεσης είναι υποχρέωση των δημοτών που συνδεονται για πρώτη φορά με το δίκτυο αποχέτευσης σε όλους τους Δήμους ανα την Επικράτεια.

Η οποιαδήποτε άλλη υπόσχεση περί απαλλαγής σε μια προεκλογική περίοδο από τον οποιονδήποτε είναι εκ του πονηρού και παράνομη.    

ΔΗΜΟΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ ΡΥΘΜΙΣΗ ΛΗΞΙΠΡΟΘΕΣΜΩΝ ΟΦΕΙΛΩΝ ΠΡΟΣ ΟΤΑ Α´ ΒΑΘΜΟΥ

2014-04-26 12:50

                     

 

Ο Δήμος Μακρακώμης ενημερώνει, ότι σε εφαρμογή τουάρθρου 51 του Ν. 4257/2014 (ΦΕΚ 93/14.04.2014 τεύχος Α΄) «Επείγουσες ρυθμίσεις αρμοδιότητας Υπουργείου Εσωτερικών», προχωρεί σε ρύθμιση του συνόλου των βεβαιωμένων οφειλών που έχουν καταστεί ληξιπρόθεσμες με βάση τις διατάξεις του Κώδικα Είσπραξης Δημοσίων Εσόδων (ΚΕΔΕ) έως τη δημοσίευση του παρόντος νόμου (14.04.2014)συμπεριλαμβανομένων των μισθωμάτων με τις προσαυξήσεις εκπρόθεσμης καταβολής, τόκους υπερημερίας ή τυχόν προβλεπόμενες λοιπές ρήτρες.

 
Συγκεκριμένα:
1. Ληξιπρόθεσμες οφειλές προς τους δήμους δύνανται να ρυθμίζονται και να καταβάλλονται ως ακολούθως:
 
A. Όσες ληξιπρόθεσμες οφειλές έχουν βεβαιωθεί έως 31.12.2009 υπάγονται στις ρυθμίσεις των σχετικών διατάξεων του ν. 3801/2009.
 
B. Όσες ληξιπρόθεσμες οφειλές έχουν βεβαιωθεί από 1.1.2010 δύνανται να ρυθμίζονται ως ακολούθως:
α) Εφάπαξ, με απαλλαγή κατά ποσοστό εκατό τοις εκατό (100%) από τις κατά ΚΕΔΕ προσαυξήσεις εκπρόθεσμης καταβολής και των προστίμων.
β) Για οφειλές μέχρι 5.000,00 ευρώ σε εικοσιτέσσερις (24) δόσεις, με απαλλαγή κατά ποσοστό ογδόντα τοις εκατό (80%) από τις κατά ΚΕΔΕ προσαυξήσεις εκπρόθεσμης καταβολής και των προστίμων και υπό την προϋπόθεση ότι κάθε δόση δεν είναι μικρότερη των 100 ευρώ.
γ) για οφειλές από 5.000,01 ευρώ μέχρι 10.000,00 ευρώ σε σαράντα οκτώ (48) δόσεις με απαλλαγή κατά ποσοστό πενήντα τοις εκατό (50%) από τις κατά ΚΕΔΕ προσαυξήσεις εκπρόθεσμης καταβολής και των προστίμων.
δ) για οφειλές από 10.000,01 ευρώ μέχρι 20.000,00 ευρώ σε εβδομήντα δύο (72) δόσεις με απαλλαγή κατά ποσοστό τριάντα τοις εκατό (30%) από τις κατά ΚΕΔΕ προσαυξήσεις εκπρόθεσμης καταβολής και των προστίμων.
ε) για οφειλές από 20.000,01 ευρώ και πάνω σε εκατό (100) δόσεις με απαλλαγή κατά ποσοστό δέκα τοις εκατό (10%) από τις κατά ΚΕΔΕ προσαυξήσεις εκπρόθεσμης καταβολής και των προστίμων.
 
Η προθεσμία υποβολής αίτησης για την υπαγωγή στη ρύθμιση ισχύει μέχρι  14.08.2014.
Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τους όρους και προϋποθέσεις ένταξης στην ρύθμιση, οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να απευθύνονται στην Οικονομική υπηρεσία τού Δήμου Μακρακώμης.
 

ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ: Συνδυασμός Ρήξης Με Νέο Ύφος Και Ήθος Στο Δήμο Μακρακώμης

2014-04-24 15:24

              

Χριστός Ανέστη και Χρόνια Πολλά σε όλους..
Η ΝΕΟΛΑΙΑ στο Δήμο Μακρακώμης έχει πάρει στα χέρια της την υπόθεση των Δημοτικών Εκλογών και δυναμικά ώρα με την ώρα ” Φουλάρει” τον Συνδυασμό μας με νέο αίμα.. Μπράβο παιδιά, Υποκλίνομαι… σε εσάς ανήκει το μέλλον..

ΚΑΛΟΥΜΕ και άλλους νέους από όλες τις περιοχές του Δήμου να πλαισιώσουν το Συνδυασμό “ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ”

ΠΑΝΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ ΔΥΝΑΤΑ!!!

Ματθαίος Γρ. Σκούρας

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ

*ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΚΥΝΗΓΟΥΣ

2014-04-24 15:03

                Κλείδωμα... και απόσυρση!

Σεβόμενη απόλυτα τους νόμους και τους κανονισμούς της Ευρώπης, η Garmin από τον Μάρτιο του 2014 έχει προβεί στο κλείδωμα όλων των συσκευών Astro και Alpha που προέρχονται από τις ΗΠΑ.

Πλέον, για όλες τις συσκευές που προέρχονται από τις ΗΠΑ αλλά και όσες χρησιμοποιούνται ήδη στη χώρα μας δεν θα είναι δυνατή η επικοινωνία της συσκευής Astro/Alpha με το κολάρο του σκύλου. Ο λόγος για αυτή την κίνηση είναι ότι η συχνότητα που χρησιμοποιείται από τις αμερικάνικες συσκευές δεν έχει έγκριση στην Ευρώπη. Και αυτό γιατί τα προϊόντα που διατίθενται στις ΗΠΑ δεν διαθέτουν έγκριση CE, επομένως κάθε εισαγωγή και χρήση τους στην Ευρώπη είναι παράνομη.

                                                                   

Η Garmin είναι μια εταιρεία που δραστηριοποιείται σε όλο τον κόσμο και είναι υποχρεωμένη να προστατέψει τα προϊόντα της και τους καταναλωτές από παράνομη χρήση που μπορεί να επιφέρει πρόστιμα και προβλήματα στη λειτουργία τους.

Απόσυρση
Τι θα γίνει με όλους τους κατόχους αμερικανικών συσκευών Astro; Ευτυχώς, υπάρχει λύση. Η Garmin, σε συνεργασία με την Digital Tracer Electronics, αντιπρόσωπο της Garmin στην Ελλάδα, προσφέρει σε όλους τους κατόχους παράνομων συσκευών Astro τη δυνατότητα να αποσύρουν τη συσκευή τους αλλά και όσα κολάρα διαθέτουν ώστε να αποκτήσουν σε πραγματικά μοναδική τιμή τη νέα συσκευή Astro 320 με κολάρο DC 50, μαζί με επιπλέον κολάρα DC 40 και DC 50. Συγκεκριμένα, για κάθε πακέτο συσκευής Astro με κολάρο που αποσύρετε μπορείτε να αποκτήσετε ένα ολοκαίνουργιο πακέτο Astro 320 με κολάρο DC 50 στην τιμή των 399€ όταν η τιμή χωρίς απόσυρση είναι 699€, κερδίζοντας έκπτωση 43%!

Αντίστοιχα για κάθε κολάρο που θα αποσύρετε μπορείτε να αποκτήσετε ένα καινούργιο κολάρο DC 50 στην τιμή των 149€ ή ένα κολάρο DC40 στην τιμή των 99€, όταν η τιμή για αγορά καινούργιων συσκευών DC είναι 239€ και 149€ αντίστοιχα.

Εγγύηση

Εκτός από το όφελος της τιμής, οι νέες συσκευές Astro έχουν: 2 Χρόνια Εγγύηση στην Ελλάδα.

Προεγκατεστημένο οδικό και τοπογραφικό χάρτη TopoDrive Hellas με κάλυψη σε δρόμους, χωματόδρομους, μονοπάτια, ισοϋψείς εκτάσεις Τεχνική υποστήριξη από την ελληνική αντιπροσωπεία Δεκτές για απόσυρση γίνονται οι συσκευές Astro 220, Astro 320 και τα κολάρα DC30, DC40 και DC50. Τα καταστήματα στα οποία μπορείτε να απευθύνεστε για την απόσυρση των συσκευών σας είναι αποκλειστικά: ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΑΕ, Ποσειδώνος 10 Άλιμος τηλ. 2109858241, www.skordilis.gr

ΜΕΪΜΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ, Ελπίδος 34 Συκιές Θεσσαλονίκη, τηλ. 2310634513,www.meimaris.com

Προσοχή παραεισαγωγές

Δυστυχώς, στη χώρα μας δραστηριοποιούνται πολλοί παραεισαγωγείς οι οποίοι εισάγουν παράνομα συσκευές από την Αμερική και πουλώντας τες χωρίς να πληρώνουν δασμούς και φόρους έχουν διαδώσει εσφαλμένα ότι τα προϊόντα που διατίθενται στην αμερικάνικη αγορά είναι διαφορετικά από τα ευρωπαϊκά όσον αφορά στις επιδόσεις τους. Επικοινωνήσαμε με την Garmin, η οποία μας διαβεβαίωσε ότι κάτι τέτοιο είναι απόλυτα αναληθές. Οι συσκευές διαφέρουν μόνο ως προς τη συχνότητα στην οποία είναι προογραμ-ματισμένες. Η συχνότητα που χρησιμοποιείται στις ΗΠΑ για την επικοινωνία της συσκευής Astro με το κολάρο έχει στην Ελλάδα στρατιωτική χρήση, γι' αυτό η αρμόδια Αρχή έχει δώσει άδεια για χρήση διαφορετικής συχνότητας στη χώρα μας. Αυτό σε καμία απολύτως περίπτωση δεν επηρεάζει τη λειτουργία και την απόδοση της συσκευής. Αντιθέτως, η χρήση μιας τέτοιας συσκευής που έχει κατασκευαστεί αποκλειστικά για την αμερικανική αγορά μπορεί να επιφέρει πρόστιμα στον χρήστη.

Από τον Αντώνη Μπληζιώτη
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ Χάρης Γκίκας


ΠΗΓΗ:http://www.ethnos.gr/

Προϊόντα: 8241 - 8250 από 8271
<< 823 | 824 | 825 | 826 | 827 >>