«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ» ΤΟ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΟ ΤΟΥ ΘΥΜΙΟΥ ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ

2014-04-28 20:04

«ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ»

Παπαευθυμίου Ευθύμιος του Βλασίου

                                  Υποψήφιος Δήμαρχος

 

 Εκλογική Περιφέρεια Αγίου Γεωργίου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΘΕΟΦΙΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

2

ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

3

ΠΑΠΑΗΡΑΚΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

4

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

5

ΤΣΙΡΩΝΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

6

ΤΣΟΥΤΣΙΚΑ

ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

7

ΤΣΩΝΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Μακρακώμης

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΖΗΣΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΖΗΣΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

2

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

3

ΚΟΚΚΑΛΙΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

4

ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

5

ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΘΩΜΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

6

ΛΥΤΟΣΕΛΙΤΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΑΣΙΑ)

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

7

ΜΠΟΥΛΙΑΝΙΤΗ

ΙΩΑΝΝΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

8

ΣΥΡΡΑΦΟΣ

ΞΕΝΟΦΩΝ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

9

ΤΣΑΝΤΟΣ

ΗΛΙΑΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

10

ΧΟΡΜΟΒΑ

ΑΘΗΝΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

11

MELINTE

CATALIN-CLAUDIU

GHEORGHE

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

 

Εκλογική Περιφέρεια Σπερχειάδος

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΑΚΡΙΒΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

2

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

3

ΔΕΛΗΚΟΥΡΑ

ΧΑΡΟΥΛΑ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

4

ΚΑΝΕΛΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

5

ΚΑΤΣΙΚΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

6

ΚΥΡΙΑΖΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

7

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

8

ΚΥΡΙΤΣΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΕΡΙΚΛΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

9

ΛΑΜΠΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ)

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

10

ΛΙΑΓΚΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

11

ΜΑΓΟΥΛΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

12

ΜΕΡΡΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

13

ΜΠΑΛΑΦΑΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

14

ΜΠΕΚΤΑΣΙΑΔΟΥ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

15

ΜΠΗΤΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

16

ΜΠΟΤΣΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

17

ΜΠΟΥΡΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

18

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ-ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

19

ΦΑΡΡΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

20

STANEV

IVAN

STEFAN

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

 

 

 

                      Εκλογική Περιφέρεια Τυμφρηστού

 

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ

 

2

ΜΑΡΑΝΔΙΑΝΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ

 

 

 

Δημοτική Κοινότητα Μακρακώμης

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΖΙΑΓΚΟΒΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΗΛΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

2

ΠΑΤΑΚΙΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

3

ΡΟΔΙΤΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

4

ΤΣΟΥΜΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

5

ΧΕΙΜΩΝΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

 

 

Δημοτική Κοινότητα Σπερχειάδος

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΒΑΘΕΙΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

2

ΛΙΑΚΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

3

ΜΑΝΙΤΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

4

ΝΤΖΟΡΤΖΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

5

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΓΑΘΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Αγίου Γεωργίου Φθιώτιδος

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΓΟΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

2

ΔΡΟΥΓΟΣ

ΑΓΑΜΕΜΝΩΝ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

3

ΖΩΓΡΑΦΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

4

ΣΦΗΚΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Αγίου Σώστου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΣΩΣΤΟΥ

 

2

ΜΑΡΤΖΑΒΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΣΩΣΤΟΥ

 

3

ΤΣΟΥΜΑΚΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΣΩΣΤΟΥ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Ανατολής 

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ

 

2

ΚΟΡΟΜΠΥΛΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Αργυρίων

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΘΕΟΦΑΝΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΓΥΡΙΩΝ

 

2

ΓΚΟΥΖΑΣ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΓΥΡΙΩΝ

 

3

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΓΥΡΙΩΝ

 

4

ΦΕΚΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΓΥΡΙΩΝ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Αρχανίου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΚΑΠΟΛΑΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΑΝΙΟΥ

 

2

ΝΤΣΙΩΡΑ

ΑΓΑΠΗ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΑΝΙΟΥ

 

3

ΠΑΛΗΚΑΡΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΡΧΑΝΙΟΥ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Ασβεστίου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΣΒΕΣΤΙΟΥ

 

2

ΤΣΟΥΜΑΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΑΣΒΕΣΤΙΟΥ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Βίτολης

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΝΙΩΡΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΙΤΟΛΗΣ

 

2

ΣΤΕΦΑΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΒΙΤΟΛΗΣ

 


 

Τοπική Κοινότητα Γαρδικίου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΙΣΜΗΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ

 

2

ΓΚΕΚΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ

 

3

ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ

 

4

ΤΣΙΚΡΙΠΗΣ

ΣΕΡΑΦΕΙΜ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΑΡΔΙΚΙΟΥ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Γιαννιτσούς

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

 

 

2

ΤΡΙΓΓΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Γραμμένης

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ

 

2

ΚΥΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ

ΒΑΪΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ

 

3

ΜΑΔΟΥΡΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ

 

4

ΣΥΡΡΑΦΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΓΡΑΜΜΕΝΗΣ

 

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Δικάστρου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΓΡΑΒΒΑΛΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΙΚΑΣΤΡΟΥ

 

2

ΡΗΓΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΔΙΚΑΣΤΡΟΥ

 

 

Τοπική Κοινότητα Καλλιθέας Σπερχειάδος

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΜΙΧΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

2

ΣΤΕΦΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

 

Τοπική Κοινότητα Καμπιών

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΓΩΝΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

2

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΟΣ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Καναλίων

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΝΑΛΙΩΝ

 

2

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΦΩΤΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΝΑΛΙΩΝ

 

3

ΣΙΟΛΟΥ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΝΑΛΙΩΝ

 

4

ΣΤΡΙΦΤΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΝΑΛΙΩΝ

 

 

Τοπική Κοινότητα Καστρίου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ

 

2

ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ

 

3

ΡΟΥΣΚΑ

ΕΛΕΝΗ

ΗΛΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ

 

4

ΤΡΙΓΚΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Κλωνίου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΛΩΝΙΟΥ

 

2

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΛΩΝΙΟΥ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Κολοκυθιάς

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΚΟΥΤΣΟΒΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΙΑΣ

 

2

ΤΖΙΒΕΛΕΚΑΣ

ΗΛΙΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΟΛΟΚΥΘΙΑΣ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Κυριακοχωρίου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΤΣΙΑΜΠΟΥΛΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΧΩΡΙΟΥ

 

2

ΨΥΧΟΓΥΙΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΧΩΡΙΟΥ

 

 

Τοπική Κοινότητα Λευκάδος

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΑΓΓΕΛΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΕΥΚΑΔΟΣ

 

2

ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΕΥΚΑΔΟΣ

 

3

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΕΥΚΑΔΟΣ

 

4

ΣΠΑΝΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΕΥΚΑΔΟΣ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Λιτοσέλου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΥΘΥΜΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΙΤΟΣΕΛΟΥ

 

2

ΣΥΛΕΟΥΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΛΙΤΟΣΕΛΟΥ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Μάκρης

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΓΕΡΟΚΩΣΤΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΗΣ

 

2

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΗΣ

 

3

ΜΑΚΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΚΡΗΣ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Μαρμάρων

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΓΟΥΒΑΛΑΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ

 

2

ΚΟΥΡΕΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ

 

 

Τοπική Κοινότητα Μαυρίλου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΚΙΟΥΣΗΣ

ΗΛΙΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΥΡΙΛΟΥ

 

2

ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΑΥΡΙΛΟΥ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Μεγάλης Κάψης

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΜΠΑΝΤΖΗ

ΣΟΦΙΑ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΚΑΨΗΣ

 

2

ΤΣΙΡΩΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΕΡΑΦΕΙΜ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΚΑΨΗΣ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Μερκάδας

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΡΚΑΔΑΣ

 

2

ΑΛΕΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΡΚΑΔΑΣ

 

3

ΓΙΑΝΝΟΥΣΙΑ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΡΚΑΔΑΣ

 

4

ΔΕΛΕΝΙΚΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΡΚΑΔΑΣ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Μεσαίας Κάψης

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΣΑΙΑΣ ΚΑΨΗΣ

 

2

ΠΑΠΑΗΡΑΚΛΗ

ΛΕΜΟΝΙΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΣΑΙΑΣ ΚΑΨΗΣ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Μεσοποταμιάς

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΚΑΨΑΔΑΜΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

 

2

ΚΟΥΤΜΑΝΗ

ΑΘΗΝΑ

ΦΩΤΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

 

3

ΝΤΑΜΑΡΕΛΟΥ

ΒΙΚΤΩΡΙΑ

ΦΩΤΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

 

4

ΤΕΡΛΙΑΜΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΙΑΣ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Νεοχωρίου Τυμφρηστού

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

 

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Νικολιτσίου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΛΟΥΚΑ

ΕΥΣΤΑΘΙΑ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΝΙΚΟΛΙΤΣΙΟΥ

 

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Παλαιάς Γιαννιτσούς

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

 

2

ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΑΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥΣ

 

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Παλαιοβράχας

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ - ΚΑΣΤΑΝΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΒΡΑΧΑΣ

 

2

ΚΟΛΟΒΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΒΡΑΧΑΣ

 

3

ΞΥΝΟΓΑΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΗΛΙΑΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΒΡΑΧΑΣ

 

4

ΞΥΝΟΓΑΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΒΡΑΧΑΣ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Παλαιοκάστρου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΒΑΡΛΑΜΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

 

2

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ

 

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Παλαιοχωρίου Τυμφρηστού

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΘΕΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ

 

2

ΜΠΟΥΡΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ

 

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Παππά

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΚΑΚΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΠΠΑ

 

2

ΜΕΛΙΣΣΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΑΠΠΑ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Περιβλέπτου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΤΟΥ

 

2

ΣΑΛΤΗ

ΑΓΟΡΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΤΟΥ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Περιβολίου Φθιώτιδος

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΚΑΡΑΝΤΖΟΥΝΗ

ΙΩΑΝΝΑ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΕΡΙΒΟΛΙΟΥ ΦΘΙΩΤΙΔΟΣ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Πιτσίου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΚΟΡΑΚΑΣ

ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΙΤΣΙΟΥ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Πιτσιωτών

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΝΙΩΡΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΙΤΣΙΩΤΩΝ

 

2

ΤΣΙΓΚΡΙΣΤΑΡΗ

ΙΟΥΛΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΙΤΣΙΩΤΩΝ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Πλατάνου

 

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗ

ΑΝΘΟΥΛΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ

 

2

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΧΡΟΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΤΑΝΟΥ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Πλατυστόμου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΟΥ

 

2

ΤΣΙΑΦΟΥΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΛΑΤΥΣΤΟΜΟΥ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Πουγκακίων

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΛΙΑΠΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΝ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Πτελέας

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΚΛΕΤΣΑΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΤΕΛΕΑΣ

 

2

ΣΤΕΦΑΝΗΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΠΤΕΛΕΑΣ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Ροβολιαρίου

 

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΜΠΟΥΚΑ

ΙΩΑΝΝΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΡΟΒΟΛΙΑΡΙΟΥ

 

2

ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΡΟΒΟΛΙΑΡΙΟΥ

 

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Τριλόφου

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

 

2

ΤΥΡΑΪΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Τσούκκας

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

 

 

 

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΣΟΥΚΚΑΣ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Τυμφρηστού

 

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΒΟΚΑ

ΜΑΡΙΑΝΘΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ

 

2

ΣΟΥΦΛΕΡΟΥ - ΚΩΣΤΟΡΡΙΖΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ

 

3

ΥΦΑΝΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΥΜΦΡΗΣΤΟΥ

 

 

 

Τοπική Κοινότητα Φτέρης

 

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΠΑΤΡΩΝΥΜΟ

ΕΝΔΕΙΞΗ

ΥΠΟΓΡΑΦΗ

1

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΤΕΡΗΣ

 

2

ΚΑΤΣΙΚΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΤΕΡΗΣ

 

3

ΚΕΣΤΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΤΕΡΗΣ

 

4

ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΦΤΕΡΗΣ