Οι επιτυχόντες στα ΑΕΙ-ΤΕΙ από τα Λύκεια της Δυτικής Φθιώτιδας

2017-08-24 11:06

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΣΠΕΡΧΕΙΑΔΑΣ

 

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας Ίδρυμα
ΑΒΝΤΙΑΙ ΤΖΕΝΣΙΛΝΤΑ ΓΚΕΖΙΜ ΝΤΑΛΑΝΤΥΣΕ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΛΑΜΠΡΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΤΡΙΚΑΛΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
ΚΑΝΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΣΛΑΒΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ-ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ:ΡΩΣΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ(ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ
ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ ΕΛΕΝΗ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΙΒΑΝΚΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
ΚΟΜΜΑΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΜΑΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΧΑΡΟΚΟΠΕΙΟ ΠΑΝ.
ΝΤΟΒΑ ΧΡΗΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΑΝΝΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΑ ΑΜΑΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΑΕΝ
ΠΙΛΙΓΚΡΙΟΥ ΚΡΙΣΤΙΝΑ ΠΛΛΟΥΜΠΙ ΝΤΙΑΝΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΡΕΝΤΖΗ ΕΙΡΗΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ
ΡΗΓΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ
ΣΤΡΙΦΤΟΥ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΟΥΛΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ
ΤΣΙΑΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ
ΧΑΤΖ ΚΑΣΣΕΜ ΤΥΡΑΪΔΗ ΑΘΗΝΑ ΕΙΡΗΝΗ ΟΜΑΡ ΙΩΣΗΦ ΜΑΡΙΑ ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

 

 

 

 

 

 

 

 

ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

ΝΕΚΤΑΡΙΑ

ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)

ΑΣΤΥΝ ΣΧΟΛ

ΖΑΓΓΑΝΑ

ΑΣΗΜΙΝΑ ΠΑΥΛΙΝΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)

ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

 

ΑΛΤΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ (ΑΘΗΝΑ)
ΛΙΑΓΚΑ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
         
         

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Επώνυμο

Όνομα

Όν. Πατρός

Όν. Μητρός

Σχολή Επιτυχίας

Ίδρυμα

ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ -  ΜΑΡΙΑ

ΜΑΡΙΟΣ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΒΕΛΙΣΣΑΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ  ΠΟΛΥΖΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 

ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΖΑΧΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΖΩΓΛΟΠΙΤΗΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΓΛΑΪΑ

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)

ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ) 

ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΚΑΡΑΜΕΡΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΛΙΑΣΚΩΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΕΛΕΝΗ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)

ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΑΚΡΟΖΑΧΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ Τ.Ε.

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΝΑΣΙΟΥ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΝΕΛΛΑ

ΞΑΝΘΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΖΙΝΟΒΙΑ

ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ

ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΝΤΟΥΡΑΚΗ

ΕΛΕΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΑΡΙΑ

ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΑΠΘ

ΠΑΠΑΡΑ

ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΕΚΠΑ

ΠΑΠΑΡΟΥΠΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΠΑΠΑΡΟΥΠΑ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)

ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΣΑΚΚΑ

ΑΜΑΛΙΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΕΛΕΝΗ

ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΣΙΟΥΛΑ

ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ

ΠΕΤΡΟΣ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ) 

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ

ΣΕΡΑΦΕΙΜ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)

ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΥΦΑΝΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΟΠΛΑ

ΣΜΥ

 

 

 

 

 

 

 

ΕΠΑΛ ΜΑΚΡΑΚΩΜΗΣ

Κωδ. Υποψηφ.

Επώνυμο

Όνομα

Όν. Πατρός

Όν. Μητρός

Σχολή Επιτυχίας

Ίδρυμα

16110878

ΑΛΛΙΟΥ

ΑΟΥΡΕΛ

ΑΓΚΡΟΝ

ΑΝΙΛΑ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣΤΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΡΕΘΥΜΝΟ)

ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

 

 

 

 

 

 

 

 

16110883

ΝΑΟΥΜΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)

ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ